2018 metų balandžio mėn.18 dieną Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijos Kauno skyriaus senjorų klubo narės rinkosi į popietę-susitikimą su sertifikuota TFT-ADV aukščiausios kvalifikacijos specialiste Rasa Židoniene.Paskaitos tema ,,Sveikas gyvenimo būdas ir sveikata“.

2018 metų balandžio mėn.18 dieną Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Draugijos Kauno skyriaus senjorų klubo narės rinkosi į popietę-susitikimą su sertifikuota TFT-ADV (Minties lauko terapijos) aukščiausios kvalifikacijos specialiste Rasa Židoniene.Paskaitos tema ,,Sveikas gyvenimo būdas ir sveikata“.

Lektorė Rasa Židonienė klausė:

– Kodėl sveikas gyvenimo būdas negarantuoja sveikatos ? Ar žinote tokių žmonių: valgo sveiką, natūralų maistą, reguliariai mankštinasi, bet vis tiek serga? O čia pat kitas rūko, geria, bet sveikas kaip ridikas! Nuo ko iš tikrųjų priklauso mūsų sveikata?

Svarbiausia – rūpintis gera nuotaika. Su amžium ir patirtimi mes linkę priprasti prie nusivylimų, užstringame nemalonumuose, pamirštame džiaugtis, per daug nerimaujame dėl to, ko negalime pakeisti. Kas iš to, kad vadovaujamės geriausiais sveiko gyvenimo būdo patarimais, tačiau nuolat nerimaujame dėl namiškių,  sprendžiančių kitų problemas.

Miegas – svarbus gerai nuotaikai palaikyti. Jo pagrindinė paskirtis – nuraminti įsismarkavusias neigiamas mintis, todėl labai sveika pamiegoti tada, kai to norisi.

Kiekvienas mūsų unikalus. Nėra vieno recepto, tinkančio visiems.

Įsiklausykime į savo kūną ir darykime tai, kas mums atrodo labiausiai tinkama. Tai galioja tiek miego ritmui, tiek mitybai, tiek mankštai.

Nuostabi ir nepaprastai veiksminga ir lengvai pritaikoma priemonė nerimui ir stresui nuraminti – Minties lauko terapija. Tam tikra seka bilsnojant atitinkamus meridianų taškus, galime greitai panaikinti neigiamas mintis, tereikia išmokti keletą terapijos algoritmų.

Užsiėmimo metu senjorės pasimokė dalelę ,,Minties lauko terapijos“ technikos pratimų, kurių pagalba galima pašalinti nerimą, stresą ir baimę.

Prie kavos /arbatos puodelio senjorės bendravo, dalijosi savo gyvenimo įspūdžiais, prisimindamos nuoširdžius ,šiltus lektorės žodžius.

 

LRKD Kauno skyriaus senjorų klubo pirmininkė                 Birutė Zeigienė