2018 metų kovo mėn. 20 dieną LRKD Kauno skyriaus senjorų klubas į susitikimą pakvietė įžymų dvasinį vadovą, mąstytoją, etnologą, daugelio knygų autorių Aleksandrą Žarskų.

2018 metų kovo mėn. 20 dieną LRKD Kauno skyriaus senjorų klubas į susitikimą pakvietė įžymų dvasinį vadovą, mąstytoją, etnologą, daugelio knygų autorių Aleksandrą Žarskų.

Kalbėjomės tema: ,,Didžiosios skyrybos ir Didžiosios vestuvės“- kas yra religinis jausmas, ką reiškia mylėti iš tikrųjų, kodėl puikybė yra didžiausia nuodėmė,o nusižeminimas-svarbiausioji dorybė, apie fizinės mirties baimę, kas yra vėlė, kas yra tikroji ,,grožė“ir ir gražumas, koks yra skirtumas tarp šių žodžių, kokia yra pagrindinė baimės prieš begalybę priežastis, kodėl taip sunku prarasti mūsų ego ,,AŠ“.

Lektorius supažindino su žymaus lyriko, prozininko Rainerio Rilkės , žinomo vakarų filosofo Tomo Metzingerio kūryba.Išgirdome, kas tai yra neurooptinė iliuzija, sinestezija vienalaikis pojūtis), naudojant veidrodį.Lektorius pateikė įvairių pavyzdžių apie reiškinius vykstančius mūsų smegenyse, konstruojant mūsų iliuzinį „ AŠ“.

Paskaita dvasinga, paskatinanti žmogų mąstyti ir teikianti galimybę geriau pažinti save. Išlydėjus lektorių, klubo nariai prie kavos/arbatos puodelio toliau bendravo, dalijosi paskaitos įspūdžiais, savo pasiūlymais aptarė tolesnes mūsų popiečių-susitikimų gaires.

LRKD Kauno skyriaus senjorų klubo pirmininkė Birutė Zeigienė.