DALYVAVOME PARTIZANŲ PAGERBIMO, KARIUOMENĖS IR VISUOMENĖS VIENYBĖS DIENOS MINĖJIME

Vakar, gegužės 22 d. Čečėnijos aikštės amfiteatre vyko Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos minėjimas. Čia dalyvavo visų sukarintų Kauno institucijų jaunimo, seniūnijos mokyklų atstovai ir kelios dešimtys visuomeninių patriotinių organizacijų, kurių pavadinimai yra įamžinti granite prieš 5 metus čia įkurtoje ATMINIMO sienelėje.

Šventės metu į susirinkusiuosius kreipėsi Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius, Kauno Karinės įgulos, Laisvės Kovų Sąjūdžio, Šaulių Sąjungos nariai, šventės globėja LR Seimo narė Aušra Papirtienė, kuri perskaitė sveikinimą nuo LR Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio.

Šventės metu buvo stebimos Krašto apsaugos savanorių, Generolo P. Plechavičiaus licėjaus kadetų, Lietuvos šaulių sąjungos Kauno VD 2 rinktinės jaunųjų šaulių ir Viešojo saugumo kinologų rikiuotės bei pratimai, apžiūrėti šiuolaikiniai ginklai bei ugniagesių technika. Renginio svečiai galėjo paragauti gardžios kareiviškos košės ir arbatos.

Tradiciškai šventėje dalyvavo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Kauno skyrius. Kryžiaus palapinėje buvo galima pasimokyti skubios medicininės pagalbos suteikimo, pasimatuoti kraujo spaudimą, sužinoti, kas yra Lietuvos Raudonasis Kryžius ir kaip galima dalyvauti jo veiklose – su renginio dalyviais aktyviai bendravo mūsų savanorės Gabrielė Petlinskaitė ir Birutė Zeigienė.

Renginio nuotraukos yra čia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA